Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1911 Kč
Naše cena: 1274 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork jsou efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestou, jak zlepšit hygienu rukou. Široká nabídka papírových ručníků v roli zahrnuje ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní. Díky zásobníkům, které dávkují v jeden okamžik vždy jen tolik, kolik potřebujete. Tím se redukuje spotřeba a snižují náklady.Parametry:Systém: H1Užitek: ručníky papírové v Matic roli Tork, 2 vrstvy, 612 ksBarva: modráMateriál: prvotřídní recyklPočet vrstev: 2Délka: 150 mPrůměr: 19 cmVáha: 9,82 kgBalení obsahuje: 6 ksProdej pouze celého balení!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktor Pflug, Strakov:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl jistý, že musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z krámů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a parádní komunikace, to se přece cení!

Radim Panzner, Kozojedy:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z obchodu . Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem doma.

František Šubrta, Moravecké Pavlovice:
Než jsem si objednal , tak jsem kontaktoval prodejce zda skutečně mají na skladě. Byl jsem pesimistický, ale bez důvodu, brzy na to mi doma zvonil doručovatel. Skvělá rychlost doručení a příznivá cena.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 89 hodnotících

Diskuze

Michael S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zdeněk P: funkční výrobek

Josef S: je to fajné

Michal M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikola P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt