Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust Safeprint BX20 kompatibilní černý pro Canon Fax B210c, B230c, B160, B180c, B215c, Multipass C20, C30, C50, C75 Kompatibilní inkoustová kazeta SAFEPRINT pro Canon Fax B210c, B230c, B160, B180c, B215c, MultiPass C20, C30, C50, C75 (BX20 /bez čipu/Black/40 ml ) Nová inkoustová kazeta, nejedná se o plňenou. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Inkoustové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta 5-7 dníTechnické informace:Pro výrobce: Canon Náplně a tonery: Alternativní inkousty Barva náplně: Černá

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jan Perlík, Hrádek:
bych vytkl nepraktický design. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem více těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych okolo devadesáti procent. Používám jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě pořádně zhodnotit, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak je dobrý. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Gabriela Miščíková, Mariánské Lázně:
Super PRODUKT, od kterého jsem příliš nechtěl. Ale nakonec mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Kupuji si je občasně, podle chuti. Za tolik výbornou cenu, dodání, můžu v tomto případě, pouze eshop doporučit. Manžel mě pochválil a ještě jsem získala slevový kód pro další nákup.

Kristián Halačka, Bradáčov:
Našel jsem si tento model na daném e-shopu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a garantoval rychlost zaslání. Takže jsem objednal a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem spokojený a hlavně zcela rád, že slouží tak jak má. Jak se povídá, funguje jako americké hodinky. Rád doporučím všem blízkým a rodině. Osobní zkušenost je nejvíc a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze

Dominika S: nemá chybu

Eva R: děda je z dárku je nadšený

Josef M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tomáš L: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Martin M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt