Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1196 Kč
Naše cena: 797 Kč Ověřit dostupnost

Toner Safeprint CLT-Y4072S kompatibilní žlutý pro Samsung CLP-320/325/CLX-3185 (1000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro Samsung CLP-320/325/CLX-3185 (CLT-Y4072S/yellow/1000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: Samsung Náplně a tonery: Alternativní tonery Barva náplně: Žlutá

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Denisa Ryndová, Žermanice:
Po jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Stále jsme se ale nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože máme jen krátce, už teď vím, že jsme objednali dobře, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Matěj Hruša, DĚČÍN:
Objednal jsme pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo teda z srandy. Když jsme se pak po několika týdnech znovu potkali, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k notebooku a už ho mám také.

Matouš Hajný, Rohy:
jsem spatřil v minulosti u kamaráda na přednášce z biochemie. Ihned mě zaujalo, že vypadá dobře. Proto jsem se s ním pár minut bavil. Nedal na něj dopustit, tak jsem se rozhodl, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si peníze, zakoupil si ho a dneska už můžu říct, že si spolužák nevymýšlel. Opravdu kvalitní věc a já jsem moc rád, že jsem si ho zakoupil.

Rozálie Tvrdková, Dolní Věstonice:
Naprosto pohodlné a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu nejvíce uspokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že dělám výhodně. Naposledy jsem si u vás koupila , a skoro nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu kupovat opět u vás, protože zboží, jaké nabízíte, se v takové kvalitě a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen těžko.

Michael Zřídkaveselý, Újezd u Tišnova:
Daný měl být překvapením pro moji snoubenku. Tak jsem jsem směřoval dotaz na internetový obchod, který měl v nabídce tento , dořešil jsem s nimi vše podstatné a především termín, detaily o přepravě. Komunikace byla velmi milá, rychlá. Cena nehrála roli, navzdory tomu, že mám informace o tom, že by se dal pořídit levněji. Jsou situace, kdy je důležitější služba, než . Firma nezklamala, dokonce přidala dáreček a z moji nevěsty se stala manželka. Vřele doporučuji tuto firmu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze

Šimon S: Přišlo to celkem rychle

Nikol G: Ideální k osmnáctinám :)

Roman H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Natálie Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt