Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 564 Kč
Naše cena: 376 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4Kapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jáchym Desenský, Sopotnice:
Stále super product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti , ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

David Vačlena, Dobroslavice:
Skvělá věcička, tenhle váš , nevzpomínám už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Dobře vypadá, krásně se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždycky přál. Plánuji objednat ještě jeden synovi k vánocům, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po nákupu už přes dlouho nebyl.

Jakub Holuša, Ctiboř:
Já jsem internetu, reklamám a všem takovým legracím odjakživa odolával. Ne že bych si nákup nemohl dovolit, ale byl jsem skeptický. Takže vás nejspíše nepřekvapí, že jsem si nepořídil z vlastní vůle, ale pořídila mi ho přítelkyně jako dárek. Po tom, co jsem si ho pořádně vyzkoušel, musím říct, mýlil jsem se. Výrobek je perfektní nástroj a je mi líto pouze jedna věc, a to, že jsem si výrobek nezakoupil dřív.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 92 hodnotících

Diskuze

Laura P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Natálie T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktor Š: je to fajné

Sára K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jonáš P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt