Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 16GB Class4Kapacita - 16 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 16GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Eliška Řapková, Suchovršice:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes web jsem trochu nedůvěřivá, a proto jsem si i tento eshop nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani pár dni. došel v dobrém stavu. Používám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Aneta Foretová, Kovalovice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila , vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné zboží.

Patrik Kittnar, Velké Popovice:
Spolehlivý obchod. Oceňuji především to, že vypadá už na pohled kvalitně a je za rozumnou cenu. Pro běžnou použití je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času mohou přijít vhod i běžným lidem. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává pádům a dalšímu nehezkému používání. Za mě určitě přímá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 92 hodnotících

Diskuze

Vít K: Jsem ráda, že to mám

Nela P: já jsem to prostě chtěla

Jáchym Č: funkční výrobek

Nela Š: dobré

Hana L: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt