Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 203, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení viz foto - vel. 37.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Adéla Ondrušová, Jílové:
Zpočátku jsem k ztrácela zájem, ale po několika týdnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho provedení docela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. chci rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

Jakub Didi, Lovečkovice:
Doporučil mi ho kamarád. Prý užíval už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, zda se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi nikde stát frontu, takže jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho snadno doručit až do kanceláře. A chci říci, že tedy udělal jsem dobře.

Veronika Bělínová, Dlouhé:
Hledala jsem dárek k vánocům pro svou babičku. Měla jsem nějakou představu, ale nedokázala jsem vybrat to pravé. Ochotný personál ve vašem e-shopu mi pomohli. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem hodně vděčná. se babičce hodně líbil a dnes po pár týdnech je stále velmi spokojená. Balíček mi přišel rychle, jak jsem hledala, protože jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Skvělá a osobitá jednání.

Johana Michalcová, Ostrov u Macochy:
V pátek jsem obdržela , přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stihla otestovat, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím jako super.

Aleš Ponča, Bykoš:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš , nevím už co mě to napadlo si ho objednat, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Krásně vypadá, krásně se s ním dělá, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždycky představoval. Plánuji koupit ještě tři tátovi k svátku, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po zakoupení už dlouho nebyl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze

Kamila F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

David W: funkční výrobek

Matouš S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Lukáš H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Magdaléna C: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt