Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 35.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Radim Toms, Koryčany:
Hledal jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Jednou to bylo neúměrně drahé, podruhé třeba nenabízeli objednání on-line, nakonec mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mě u nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem rád, že už ho konečně mohu naplno využít.

Nikol Churá, Vrančice:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou čímkoliv dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem často potkám špatné obchody, hodně mi vadí i dlouhá doba doručení (5 dní i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož všechno proběhlo lehce a okamžitě bez zbytečných průtahů. Přestože jste neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako omluvu jsem dostala milý dáreček. Dobrý shopík.

Nikol Jasparová, Milenov:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato je vážně vhodný, a moc mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od dcery, ať jej taky ozkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle jasně musí mít na zahradě každý, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej otestoval a teď mi ho závidí.

Karolína Krnošová, Tišice:
překvapil, mám ho odtud koupený od ledna a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i manžela, který na to zpočátku hleděl tak trochu s nedůvěrou. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V této cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Daniela Hořicová, Smržovka:
U této firmy nakupuji relativně často. Jsem spokojena jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. S přihlédnutím k tomu, že v ČR není pestrá nabídka po těchto , jiného prodejce již nepotřebuji. Jejich nevýhodou je pouze delší doba dodání a ostatní druhotné výdaje jako jsou: cena balného, cena za dopravu. Bohužel chcete-li mít špičkové vlastnosti výhodně, nezbude vám, než si počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Nikola F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Miroslav H: Celkem jsem spokojený.

Anna B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Martin D: Přišlo to celkem rychle

Vojtěch Q: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt