Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1103 Kč
Naše cena: 735 Kč Ověřit dostupnost

Hokejové brusle ACTION GOLD a GUTS, vel. 37 mají určení pro aktivní sportovce. Kvalitní ergonomický střih svršku z PA (polyamidové) tkaniny s bočním zesílením a zpevňovacím prošitím, plastová tvarovaná špička ze speciálního TST plastu dobře chrání prsty před údery pukem, podšívka z měkkého veluru, měkká výstelka s polštářováním kotníků z pěnového latexu, nůž je ze speciální tvrdé oceli - Stainless Steel. K dispozici dvě provedení bruslí - šedo-zelené ACTION Gold a stříbrné GUTS. Typ bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Roman Roudenský, Břehov:
Asi před čtvrt měsícem jsem koupil výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Téměř jsem si v té době řekl, že nic podobného už si kupovat nebudu. Ale kamarádka mi k narozeninám koupila . Prý si ho pochvaluje řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho taky užívám. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech dalších uživatelů vůbec nehledal. Pomyslel jsem si, že dám šanci a usoudím sám. Byl jsem opravdu nadšený. A když čtu hodnocení dalších zákazníků, vidím jasně, že je nás víc.

Ema Ryznarová, Korozluky:
Někdy jsem večer byla doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Kamarádky chodily skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí řekla, že užívá a je s ním fakt šťastná. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě prvotní podmět. Téměř obratem jsem si ho objednala a stále ho užívám. Víkendy už teda u strejdy netrávím, vyrážím se ráda bavit.

Kateřina Morsteinová, Těšovice:
Neustále hledám ideální produkt, který se mnou zvládne držet krok za každých okolností a rozhodně mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Pořád jsem nebyla spokojená. Až do chvíle, než jsem v e-shopu objevila . Teď už konečně nemusím provádět jakékoliv kompromisy, zvládne přesně to, co vyžaduji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze

Julie F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šimon B: 110 % spokojenost

Nela C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Zuzana P: já jsem to prostě chtěla

Karolína M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt