Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Truhlík dřevěný - v zelenébarvě.Technické údaje:výška výrobku: 17cmšířka výrobku: 64cmhloubka výrobku: 22cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: zelenýObsah balení:1x TRUHLÍK 64cm - zelený

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Zuzana Střeláková, Štětí:
Rychlé doručení. Dobrý a unikátní pocit. Asi malinko vyšší cena. Jinak jsem s spokojená. Nejkladněji hodnotím design, vypadá mnohem líp než na prospektu, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě obdobným, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento kus kvalitnější než jeho konkurenti v této kvalitové kategorii.

Karel Macalík, Vepříkov:
Celkem perfektní , který je standardní unisex. Šikne se jak nám, hrubým chlapům, tak jemným dívkám, které potřebují dostávat hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že stále ještě existují , které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, skvělé vlastnosti a perfektní účinky dělají z rodinného pomocníka v každé chvíli. Vyzkoušel jsem se o tom na svoji kůži.

Lukáš Runge, Kolomuty:
Žena mě pověřila zakoupením . I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Hezká vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze

Viktorie Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Markéta C: já jsem to prostě chtěla

Amálie P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alžběta J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

David K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt