Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1013 Kč
Naše cena: 675 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěný květináč z borovicového dřeva.Technické údaje:výška výrobku: 41cmšířka výrobku: 40cmhloubka výrobku: 40cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: mořenározměr balení: 41x41x15cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x květináč KOSTKA - 40x40cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Richard František, Nestrašovice:
Musel jsem nějaký čas ukecávat manželku, že je pro nás perfektní a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude líbit se, tak pošlu zpět, souhlasila. Když jsem dneska přišel domů z dílny už ho zkoušela a byla více než nadšená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba hodně děkuji.

Radek Moroň, Stéblová:
Já si většinou takové výrobky neobjednávám, tohle je to záležitost mé paní. Ale byl výjimkou, zboží jsem uviděl v magazínu a hned jsem měl jistotu, že ho chci. Tudíž jsem si udělal trošku radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás zbytečně napínat, je to úplně perfektní věc a nevím, co bych bez ní dělal. Bez bych si již nechtěl svůj každodenní stereotyp představit.

Matyáš Kappl, Mnichov:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost doručení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před časem jsem pořizova přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 68 hodnotících

Diskuze

Tadeáš V: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta P: nemá chybu

Radim P: je dobrý, ale chtělo yb to větší

David B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila F: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt