Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 401 Kč
Naše cena: 267 Kč Ověřit dostupnost

Skateboard dětský Technické údeje: ALU podvozek dřevěná deska Uchycení koleček s Alu osou  plastové viz foto lehký skateboard určený pro menší děti limitní hmotnost cca 40 kg vzhledem k Alu podvozku rozměr desky 60 x 15 cm potisk žralok...

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Roman Dombek, Cholina:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr donese z obchodu . Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem doma.

Jan Audes, Trusnov:
Dostal jsem ho od milenky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe docela trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem zkusil a zjistil, že funguje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se stejným zádrhelem.

Viktorie Tlustáková, Hajany:
Za můj roky používaný , na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k sehnání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě objednala, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Matouš Bidmon, Sobíňov:
S jsem před časem moc dobrou zkušenost neměl. Ale až mě přinutil úplně změnit názor. Z důvodu, že je úplně jedinečný. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a opravdu ho také vyzkoušejte, oslní vás tak jako mě. Je šetrný, komfortně se ovládá a ještě i dobře vypadá. skvěle zapadne do vaší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 84 hodnotících

Diskuze

Radim K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Martin P: Celkem jsem spokojený.

Magdaléna M: nemá chybu

Karolína P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Martin P: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt