Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 4049 Kč
Naše cena: 2699 Kč Ověřit dostupnost

Zahradní lehátko je vyrobeno z hliníkuse síťovinovým výpletem, pro příjemný odpočinek na vaší zahradě či u bazénu. Barva hnědá - nabízíme i v dalších barvách.Technické údaje:výška výrobku (výška sedu od země): 30cmvýška výrobku (max. výška opěradla): 92cmšířka výrobku: 66,5cmdélka výrobku: 194cmhmotnost: 7kgnosnost: 100kgmateriál: hliníkové lehátko polohovací s textilií 2x1barva: hnědáObsah balení:1x Lehátko ZWC-78 - hnědé

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jana Prečanová, Roudnice:
Po jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se však nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože máme jen pár týdnů, už teď je mi jasné, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Sára Kotisová, Šumice:
Koupila jsem si někdy před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě zcela nový výrobek se vším, co k němu dle manuálu mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Markéta Emingrová, Slavče:
Připravovala jsem se na hory a nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, pohodlný. Zvládne i silnější využívání, delší transport a složitější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejvzdálenější výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze

František T: je to fajné

Nela Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alžběta K: děda je z dárku je nadšený

Dominik H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marek B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt