Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 3896 Kč
Naše cena: 2597 Kč Ověřit dostupnost

Dřevníkv medové impregnaci.Technické údaje:barva: medová+impregnacemateriál: boroviceváha výrobku: 45kgdélka výrobku: 60cmrozměr balení: 170x80x9cmvýška výrobku: 168cmšířka výrobku: 130cmObsah balení:1x DŘEVNÍK

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Linda Medonosová, Heroltice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli splnil moje potřeby, řekla bych úplně, že ano. On je celkem opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Těm, kteří ještě váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude vyhovovat všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Laura Wanieková, Ráby:
V obchodě jsem potkala , který jsem delší dobu sháněla. Výběr výrobků a dodací termíny byly perfektní . Co se týče doručení, byla jsem mile překvapena. Obden mi dorazila sms zpráva, že dopoledne mi bude doručen balík. A tak se za 3 hodiny stalo. Kurýr zastavil pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen pochválit.

Kristýna Čerychová, Švihov:
Běžně objednávám přes web a aktuálně jsem potřebovala ke svému využití . Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem okamžitě objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a také způsob platby mi vyhovoval. Splnil moje potřeby a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 102 hodnotících

Diskuze

Natálie K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikol N: Je to dostatečné?

Sára R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta R: Ideální k osmnáctinám :)

Lukáš L: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt