Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 747 Kč
Naše cena: 498 Kč Ověřit dostupnost

Karimatka samonafukovací Technické údaje: balení v široké slabé roli stačí povolit ventil a karimatka se sama nafoukne je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky karimatku lze přeložit napůl a srolovat pro úsporu místa tloušťka 2,5 cm rozměr 188 x 56 cm hmotnost 1,05 kg rozměr obalu - 57 cm délka, průměr 12 cm vhodná na kempování proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Marek Klesnil, Úboč:
jsem spatřil dříve u kamaráda na přednášce z chemie. Hned mě zaujalo, že má pěkný vzhled. Proto jsem se s kamarádem chvíli bavil. Chválil si ho, proto jsem si řekl, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si finanční prostředky, koupil si ho a nyní už můžu prohlásit, že si kamarád nevymýšlel. Opravdu kvalitní výrobek a já jsem moc nadšený, že jsem se tak rozhodl.

Denisa Fraiová, Radostín:
Tento jsem si zakoupila z důvodu nízké ceny a zejména proto, že byl dostupný. Byla jsem nesvá, jelikož hodnocení nebyly příliš pozitivní. Nejvíce proti bylo den dodání. Bohužel měli pravdu. Tento jsem potřebovala poměrně rychle, a ve finále ho kurýr přivezl s nemalým zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Jaroslav Krliš, Hořesedly:
Jako silák nemám moc času hledat různá řešení. Proto jsem věděl, jaký výrobek potřebuji. Našel jsem si ho a pořídil. Vše proběhlo k mé celkové spokojenosti. profesionální jednání prodavačů a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento každému doporučit. Jsem spokojen a zároveň hezky překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Bezproblémový obchod.

Matyáš Dolejška, Tišnovská Nová Ves:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si prohlédl reklamní článek, napadlo mě, že by nemusel být špatný, takže jsem si jej nechal poslat. Přiznám se, nevěřil jsem moc, že by váš mohl být tak perfektní, ovšem design předčil mé očekávání. Protože s koupí přes internet nemám mnoho dobré zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tenhle nákup uděluji jednoznačně palec nahoru!

Magdaléna Jampílková, Lhotka nad Labem:
Jako matka samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale se mi moc potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné modely jsou dražší a nezdály se mi tak dobré. A myslím, že jsem vybrala správně. Emailem jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi stabilní zboží i za milé obchodování.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Matěj K: Jsem ráda, že to mám

Karolína V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tereza R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Magdaléna Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jakub S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt