Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1430 Kč
Naše cena: 953 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Povrch je bez povrchové úpravy. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že použité dřevo je zdravé a kvalitní.Technické údaje:výška výrobku: 20cmšířka výrobku: ø127cmhmotnost: 12kgmateriál: borovicebarva: přírodnírozměr balení: 67x27x17cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x Pískoviště 8-hranné - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Zuzana Jeziorská, Krucemburk:
Týdny jsem hledala informace na tyto dva , než jsem se rozhodla jeden z nich objednat přes internet. Velkými přednostmi tohoto zboží jsou, že mají český návod, poměrně snadno se dají demontovat, vyčistit, dají se pořídit náhradní díly, má optimální objem, bezproblémovou a nekomplikovanou manipulaci. Ovšem našla jsem i nevýhody. Zaprvé to byl kurýr, i když to se zakoupeným produktem to nesouviselo. Kromě toho šlo o: nedostačující bezpečnostní prvky, není možnost výběru většího množství typů, větší spotřeba vody a energie. I když je v informacích A++.

Marek Huspeka, Horní Nětčice:
Když už si něco kupuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky zdarma servis, zakoupení přes net, případnou možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně hodně perfektní volba. Je příjemné znát kde dělají svojí práci dobře.

Klára Littnerová, Čáslavsko:
počátkem jsem měla chmury, protože můj známý mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá často. Ale určující v mém podání byla cena. Tento vyšel nejlevněji a přesto, že ho kamarád hanil, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on uznal, že tento kus je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, poněvadž jsem díky svému úsudku výrazně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 106 hodnotících

Diskuze

Petra K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jan H: funkční výrobek

Johana B: dobré

Emma S: já jsem to prostě chtěla

Emma T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt