Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Sada chráničů kolen, loktů, zápěstí, vel. M - závodní typy značky BROTHER. Chrániče splňují veškeré nároky na ochranu končetin a jsou atraktivní svým vzhledem. Plastové části jsou ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.Tato sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech . K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu. Dodáváme s červenými nebo modrostříbrnými proužky, viz foto. Určeno pro bruslaře o výšce 155 - 170 cm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikolas Skypala, Úpohlavy:
splnil moje očekávání a užívám ho pravidelně. Už jsem takhle zkoušel tři nebo sedm konkurenční kusy, ale teďka vím, že zůstanu u . Nemám nejmenší domněnku se poohlížet po jiném modelu. si na můj popud koupilo v sousední rodině už asi pět lidí a nikoho nezklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Roman Jarkulisch, Páleč:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý typ a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem starej, ale když mi něco vyhovuje, pořizuji to dokola a dokola. Obávám se, že bych při pořízení něčeho obdobného byl zklamaný. Tento mi vyhovuje svou velikostí, hodnotou a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzor, který se však za dobu prodeje hodně proměnil.

František Apeltauer, Nespeky:
Asi před čtvrt rokem jsem objednal zboží od konkurence, který mě hodně zklamal. Téměř jsem si v té době řekl, že nic podobného už si kupovat nebudu. Ale kamarádka mi k vánocům objednala . Prý si ho chválí řada jejích přátel. Přemlouvala mě, ať ho taky vyzkouším. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech dalších uživatelů vůbec nedíval. Pomyslel jsem si, že dám šanci a uvidím sám. Byl jsem opravdu potěšený. A když čtu recenze dalších zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

Pavel Louda, Pátek:
Jsem spokojen bez výhrad, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis a rychlé doručení. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a funguje výborně. Je zcela spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po občasné nečinnosti dobře funguje a nedělá rámus. Manželka oceňuje vzhledové zpracování a jednoduché ovládání. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 84 hodnotících

Diskuze

Denisa Ř: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ema G: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikolas O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jiří Š: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt