Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 785 Kč
Naše cena: 523 Kč Ověřit dostupnost

Houpací síť Dimenza se stane vaším oblíbeným útočištěm pro zasloužený odpočinek a relaxaci. Oceníte ji nejen vy, ale i vaše ratolesti, které si posezení v ní také zamilují.Houpací sít Dimenza je vhodná na zahrady a terasy domů. Textilní část je vyrobena z 65 % z bavlny a z 35 % z polyesteru.Pomocí závěsných ok můžete houpací síť Dimenza zavěsit a získat tak spojení pohodlí, kvality a originálního designu.Parametry:Nosnost: 120 kgBarva: zelená s pruhyRozměry: 200 x 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Magdaléna Zmrzlá, Stříbřec:
Miluji vůni . Objednávám už ho řadu let, ale tato novina mi přijde zatím nejlepší. Rodina je z toho překvapená. Také jsem jej doporučila kamarádkám a mé babičce, taky ho začaly používat a zatím slyším samou {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy zboží uspokojí. Vyzkoušela jsem už všechny řady a marně koukám mou nejoblíbenější. Všechny jsou jedinečné. Z této značky objednáváme několik druhů a jsou vážně skvělé. Když je náhodou nenajdu a koupím něco podobného, jsem zklamaná.

Jáchym Vanya, Držovice:
lehce se přiznám, že jsem byl, co měli na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm hezky mluví. Pročetl jsem si weby a můj původně pevný postoj vzal za své. I kamarádka mi říkala, že bych neměl hanit něco, co jsem sám neužíval. Takže jsem objednal a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve třetí týden, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnu.

Dominik Paučo, Dlouhomilov:
Já jsem internetu, recenzím a všem podobným záležitostem odpradávna odolával. Ne že bych si nákup nemohl dovolit, avšak neměl jsem důvěru. Takže vás nejspíše nešokuje, že jsem si nepořídil z vlastní vůle, ale pořídila mi ho dcera jako dárek. Po té, co jsem si ho párkrát prověřil, tvrdím, mýlil jsem se. Výrobek je perfektní pomocník a mrzí mě pouze jedna věc, konkrétně, že jsem si ho nepořídil již dříve.

Michaela Vocelková, Telnice:
Toužila jsem se rozhodnout, který objednat. Nabídka ve vašem eshopu je velmi pestrá. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji úžasnou komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako pravidelná zákaznice obdržela. Objednávám u vás vždy a budu i nadále. Tento je ale úplně úžasný.

Viktor Walder, Žlebské Chvalovice:
si objednávám už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu skvěle. Rozhodně jej můžu všem známým doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě kupte taky, protože za takovou cenu jinde neobjednáte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze

Amálie P: Ideální k osmnáctinám :)

Eva Z: dobré

Josef D: tak jsem to dostala aje to super

Karel H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michaela P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt