Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 339 Kč
Naše cena: 226 Kč Ověřit dostupnost

Rukavice na posilování s výstuhou dlaní. Lehce pružný hřbet rukavice. Velikost XL. K dispozici v barvě modré.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Oleš, Borkovice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení . Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co potřebujete.

Magdaléna Maršáková, Dubné:
Objednala jsem si teprve před čtyřmi dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový produkt se vším, co k němu podle návodu mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá nepoškozeně, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Julie Klhůfková, Kařízek:
Absolutní špička mezi ! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto přípravku! Velmi lehké použití spolu s ostatními kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. používám drahně let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte hodně připravit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování žmolků. Dobře uzavřít a uchovávat na suchém a tmavém místě při stejné teplotě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 87 hodnotících

Diskuze

Klára T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Daniela P: já jsem to prostě chtěla

Anežka I: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Linda Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt