Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 375 Kč
Naše cena: 250 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěž - 2 x 2 kg   Kondiční zátěže 2 x 2 kg , balení v blistru. Upínání na kotníky pomocí stahovacích pásků na suché zipy. Zpevněný materiál OXFORD 600 D zaručuje odolnost proti potrhání látky nebo švů a vysypání zátěže. Vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží. Dodáváme v barvě červené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vít Kutáč, Dřenice:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, proto jsem si jej nechal zaslat. Přiznám se, nevěřil jsem moc, že by váš mohl být tak úžasný, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes internet nemám mnoho dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy hezké ceny, za tento nákup uděluji jednoznačně palec nahoru!

Oliver Zabloudil, Smolnice:
zcela odpovídá mým požadavkům. Je účinný a cena přitom příznivá, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K nákupu mě inspirovali hlavně pozitivní zkušenosti dalších uživatelů. Myslel jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

Matyáš Kahle, Semněvice:
Vzhledem k tomu, že mi vypověděl službu, nezbylo, než objednat si nový. Rozdíl mezi klasickým a e/shopem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo jiné v ochotě. Přestože upřednostňuji osobní kontakt a možnost si vyzkoušet, pro jednou jsem volba padla službu online prodejce. Tohoto rozhodnutí nemám proč litovat a tohoto prodejce si vážím.

Anežka Kukaňová, Stružinec:
S jsem hodně spokojená, dobře sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze

Karel V: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Pavel K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tereza P: dobré

Vanesa K: já jsem to prostě chtěla

Nela P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt