Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 542 Kč
Naše cena: 361 Kč Ověřit dostupnost

Kolečkové brusle roztahovací, 4 velikosti v jedné, 2 přezky, PU kolečka - transparentní, ložiska 608 Z. Na fotografii jsou zobrazeny brusle větší velikosti - brusle o velikosti 29-32 mají pouze 3 KOLEČKA! Určené pro malé děti. Brusle mají pevný skelet, který dobře drží nohu v kotníku. Tím se dítě snáz v začátcích naučí bruslit. K dispozici v barevném provedení - ( zleva ) STŘÍBRNO-ČERNÉ, STŘÍBRNO-MODRÉ a SVĚTLE-MODRÉ. Barvu bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky! Brusle mají POUZE TŘI KOLEČKA!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Rozálie Kamarytová, Pstruží:
Jako dáma cítím hlavně pocit, který mě ihned oslovil a právě proto jsem dala přednost. A vyplatilo se, protože jsem více než spokojena. Dennodenní užívání se zatím nijak neukázalo, zkrátka jde opravdu o testovanou věc. Jestli také zvažujete objednání, rozhodně nebudete litovat. Hezky mě oslovilo jednání obchodu – jasně na výši.

Julie Jurůjová, Křenovy:
Jestliže by mi dřív někdo řekl, že si tohle pořídím, stoprocentně bych to znegovala. Avšak když se nám s partnerem narodila dcera a já byla na rodičovské, docela jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet spoustu nových věcí. A zaměřila jsem se zrovna na . Dneska bych uvedla, že to bylo štěstí. Z důvodu, že to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a nedám na ni dopustit.

Julie Regnerová, Dománovice:
Nejprv mne zaujala jasnost a přehlednost Eshopu a prodávaného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dodání objednaného a super zabalení balíčku, aby balíček nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace příjemná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze

Viktorie N: Je to dostatečné?

Samuel M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Amálie G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kryštof B: Přišlo to celkem rychle

Denisa P: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt