Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1074 Kč
Naše cena: 716 Kč Ověřit dostupnost

Květináč 6-ti úhelný -rozměr:ø51x28cm.Technické údaje:výška výrobku: 28cmšířka výrobku: ø51cmhmotnost výrobku: 9kgmateriál: borovicebarva: impregnaceObsah balení:1x Květináč 6-ti úhelný - VELKÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Roman Vančík, Ledčice:
jsem si koupil převážně z důvodu, že nebyl drahý. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím vždy dívat, jaká je cena, takže cenová dostupnost byla pro mě tím hlavním. Neočekával jsem moc dlouhou trvanlivost, ale výrobce mě opravdu překvapil. Kvalitně zpracovaná, funkční věc. Za přijatelnou cenu hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mě k nákupu přiměl, jsem pak jako revanš věnoval láhev dobrého vína, protože mi svým tipem udělal vážně velkou radost.

Štěpán Grygar, Nové Město:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího otce s úmysle lehkého každodenního užívání. Ve prospěch hraje také malost i jeho nevelká hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné funkce a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

Josef Ploch, Velký Luh:
Vyzkoušeli jste toho již nepočítaně a jste zklamaní? Žádný ovšem vašim požadavkům nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně slevit z nároků. Vím, jak na to. Vyzkoušejte tak jako já . Teprve on dokonale splnil všechna moje očekávání a já jsem z něj naprosto nadšený. V momentě, kdy přestane fungovat, hned si koupím ještě jeden.

Lukáš Zivčák, Okrouhlo:
a ještě jednou . Báječný výrobek, který mi velmi ulehčil život. Žádná nákladná instalace, žádné obludné hledání. Na internetu jsem ho zaplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla zpráva od kurýra a datumem a přesnou hodinou doručení. Všechno se stalo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 91 hodnotících

Diskuze

Simona T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Radim R: Přišlo to celkem rychle

Veronika S: nemá chybu

Jonáš Š: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Adam Š: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt