Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 846 Kč
Naše cena: 564 Kč Ověřit dostupnost

Vzpěračský pás kožený slouží ke zpevnění bederní páteře při zvedání břemen a při posilování.   Technické údaje:   kožený velikost XL délka pásu je 120 cm šířka pásu v nejširším místě se pohybuje okolo 10 cm Obsah balení:   1 x Vzpěračský pás 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kristián Niemiec, Rataje:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlíp. Dlouho jsem proto nečekal a zakoupil. Zabalení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš obchod tedy doporučuji všem.

Tereza Vorálková, Teplice nad Bečvou:
Myslím si, že docela předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla hlavní i cena ve spojitosti na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám vždy jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu doručení a komunikaci s obchodem. V tomhle ohledu mě více než potěšil a mohu ho každému poradit.

Alžběta Kalvasová, Ohaveč:
Protože jsem žena, tak se vždy ohlížím na víc aspektů, co může nejen , ale i obchod dodat. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení balíčku, rychlost zaslání, vzhled zboží a zásadní je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla maximálně uspokojena. Cena je v dobrá, balení bylo v klidu, žádné velké omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do čtyř dnů. Celkově můžu jen doporučit!

Emma Brejžková, Michalovice:
U této firmy pořizuji zboží docela často. Vychází mi vstříc jak s cenou za produkt, tak s kvalitou materiálů. Není tajemstvím, že v České republice není velká nabídka po těchto , jinou firmu již nepotřebuji. Jejich mínusem je jenom delší doba dodání a další vedlejší náklady jako jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel jestliže chcete mít kvalitu za málo peněz, musíte se počkat.

Kryštof Trefílek, Slavičky:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné obchody a navíc se mi líbí srovnání cen, což v některých obchodech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si zakoupil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z klidu gauče a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán produkt, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s klidem napsat, že jsem maximálně spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 75 hodnotících

Diskuze

Matyáš K: Jsem ráda, že to mám

Michal M: tak jsem to dostala aje to super

Jan B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Denisa P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Štěpán M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt