Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 204 Kč
Naše cena: 136 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 7 LED Technické údaje: s upínacím popruhem na hlavu napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost  blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Ondřej Balon, Jindřichovice:
Po více jak jednom měsíci užívání tohoto musím napsat, že splňuje moje očekávání. Je užitečný, praktický a velice silný. Už při objednávání jsme s manželkou ocenili skvělé jednání i postavení. Toto jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

Alena Kamínová, Okounov:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, jsem si objednala docela nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem ji zakoupila také pro svou dceru a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou dceru kupuji pouze to nejlepší.

Alena Bujdáková, Bílá Hlína:
Spokojenost nakupujícího by vždy měla být na hlavním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem pouze to splňuje, stejně tak, jako tento eshop, protože jsem nadmíru spokojena. Za levnou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou hodnotou určitě předčí stejné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu výrobci.

Emma Danihlíková, Prackovice nad Labem:
Za svůj roky používaný , na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní už není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Oliver M: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denis G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zuzana U: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Radim L: Jsem ráda, že to mám

Radim O: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt