Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Květináč 6-ti úhelný -rozměr:ø37x23cm.Technické údaje:výška výrobku: 23cmšířka výrobku: ø37cmhmotnost výrobku: 6kgmateriál: borovicebarva: impregnaceObsah balení:1x Květináč 6-ti úhelný - MALÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Josef Pellant, Zábeštní Lhota:
Když už si něco objednávám, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky zdarma službu, zakoupení přes internet, potencionální možnost vrácení produktu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale nezklamali, byla to skutečně hodně perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci profesionálně.

Jan Mádl, Hřibojedy:
Tento jsem objevil shodou okolností na internetu. Hodnocení na něj byly veskrze výborné, takže jsem si řekl, že to nemusí být přílišný risk. Přirozeně jsem měl pochyby, to je zřejmě při koupi na internetu přirozené, ale ve chvíli, kdy mi přišel až ke dveřím, přišel jsem na to, že strach byl úplně zbytečné. Funguje bez chyby, fakt mi pomáhá a zpětně jsem velice rád, že jsem si ho nechal zaslat. Bomba!

Eva Hintenausová, Suchá:
Chtěla jsem vyzkoušet zdravější variantu a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to bomba, doporučuji.

Jakub Kičmer, Vrcovice:
Musím Vám říct, že k jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, hned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Štěpán Nemčok, Převýšov:
Tenhle jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem nevěděl, co od toho můžu čekat a byl jsem mile překvapený. Navíc produkt neodpovídá ceně, cena byla nízká, ale výrobek je super! Takže můžu jen doporučit. Když přidám výhody co se týče okamžitosti doručení a zabalení balíčku, tak jsem opravdu zcela spokojen a potěšen, že i slušné Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 102 hodnotících

Diskuze

Dominika Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denis H: je to fajné

Nela B: Ideální k osmnáctinám :)

Jana R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sára T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt