Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 779 Kč
Naše cena: 519 Kč Ověřit dostupnost

Kettlebell činka 8 kg s trojúhelníkovým madlem se používá pro rozvoj síly a dynamiky, a to jak jednotlivě tak i v páru. Naše široká nabídka zahrnuje kettlebell různých typů a hmotností pro široké použití. Zvolte si dle Vašich potřeb ten nejvhodnější a zkuste kettlebell cviky podle návodu. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Činka 8 kg s kovovou rukojetí je unikátní jednoruční činka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního kovového materiálu doplněno rukojetí. Rukojeť zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Spodní strana činky je mírně seříznutá pro větší stabilitu při odložení. Kovová činka 8 kg je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Denisa Pieczková, Přelovice:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Veronika Zděnovcová, Boreč:
Původně jsem si přála ve velikosti 46 které jste ve velikosti 48 neměli, proto jsem objednala modré v požadované velikosti 44 , velikost sedí, vysoký rozkvět to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dostačující, už dlouho jsem netrefila velikost která celkem sedí.

Johana Lendlová, Skorošice:
Nejsem zvyklá kupovat na internetu. Jsem žena, takže ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto nabízeli za levnou cenu a slíbili rychlé zaslání, tak jsem podlehla. A můžu říct, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi výrobek zaslán dokonce okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a přehledný obchod je velké plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze

Emma M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sebastian H: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta Ž: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Oliver Š: Jsem ráda, že to mám

Kateřina O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt