Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 288 Kč
Naše cena: 192 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěže 2 x 1 kg Technické údaje: balení v blistru upínání na ruce pomocí stahovacích pásků na suché zipy vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží k dispozici v barvě šedé.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Štěpán Houska, Studené:
Ověřená kvalita, super značka. jsem již v minulosti vlastnil, a proto jsem si ho koupil znovu a opět mě potěšil. Hi-tech vzhled, výběr z mnoha barevných variant, vzdušný a velký tak akorát. Maká jak šroubek, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S e-shopem a doručením také jen perfektní zkušenost.

Antonín Nevělík, Kozlov:
Dělali jsme si s klukama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou energii. Standardně jsme se špičkovali, až jeden kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Včera mi posílal e-mail, že děkuje, už má v koupelně taky a pochválila ho i dcera.

Nikol Pavelčáková, Malhotice:
Tento jsem vybírala holce a očekávala jsem tu nejúžasnější kvalitu za rozumnou cenu. Oslovila jsem několik obchodů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po týdnu testování jsme dostatečně rádi, že jsme u vás zakoupily další . Dětem se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Sabina Bothová, Leskovec nad Moravicí:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se domů hodí vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze

Marek L: Přišlo to celkem rychle

Pavel M: funkční výrobek

Jaroslav O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sebastian S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Valerie V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt