Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Patrik Honig, Klášter Hradiště nad Jizerou:
Při výběru dávám výhradně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový a hlavně velký výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s rychlou dobou zaslání.

Lukáš Galajda, Lichkov:
jsem objednal po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S jsem hodně spokojený a určitě bych ho poradil i ostatním zákazníkům.

Sofie Váchalová, Kamenná Lhota:
náhodně kupuji věci přes e-shop. Mám ráda, když si produkty předem ozkouším. Ale u se vyplatilo zakoupení přes web. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Bleskové zaslání až do kanceláře. Jsem tedy hodně ráda a jsem ráda, že mě můj kamarád přesvědčil o objednání. Teď mi ho dokonce zabavuje, takže mu asi na vánoce objednám taky nový.

Daniela Ištóková, Damnice:
překvapil, mám ho odtud objednaný od května a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i manžela, který na to zpočátku hleděl tak trochu s nedůvěrou. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V této cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze

Amálie M: dobré

Oliver S: Přišlo to celkem rychle

Dominik T: funkční výrobek

Alena J: Je to dostatečné?

Sebastian H: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt