Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 3681 Kč
Naše cena: 2454 Kč Ověřit dostupnost

Čtvercové pískoviště s lavičkami. Vyrobené z borovicového dřeva (impregnované). Z laviček jednoduchým složením vytvoříte poklop pískoviště! Toto pískoviště zahrnuje zábavu pro nejmenší, posezení a zároveń praktické uzavírání.Technické údaje:výška výrobku: 20cmšířka výrobku: 118cmdélka výrobku: 118cmhmotnost: 15kgnosnost: 2x30kg na lavičkumateriál: borovicebarva: lakovanározměr balení: 122x75x13cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x PÍSKOVIŠTĚ s lavičkami

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alžběta Šponerová, Batelov:
Za můj léta používaný , na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k dostání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i do budoucna.

Gabriela Bratránková, Kameničná:
Jsem spokojená. byl opravdu bleskově zaslán k mé celkové štěstí. Určitě budu doporučovat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o skvělý eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte všetečný dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" doručení nákupu a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Dominika Důbravová, Řimovice:
Já jsem na internetové obchody moc stará, není to oblast, ve které bych se vyznala. Popravdě umím na internetu pouze psát maily a hltat magazíny. Ale vnučka mi jednou vysvětlila, jak lze v eshopech nakupovat a zakoupila mi tento . Jistě, neměla jsem jistotu, jestli ho využiji, nicméně když ho přivezl kurýr a velmi dobře fungoval, musela mi předvést jak si výrobek objednám svépomocí. Od té doby si ho pořizuji často, protože je to vskutku skvělá věcička a skutečně velmi mi usnadňuje život.

Vít Harbáček, Litichovice:
, objednaný ve Vašem e-shopu je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s nejméně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za příjemné a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 137 hodnotících

Diskuze

Emma G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Hana V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Simona K: nemá chybu

Sebastian H: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jáchym Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt