Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 681 Kč
Naše cena: 454 Kč Ověřit dostupnost

Halový kopací míč melton Technické údaje: chlupatý povrch + potisk, velikost 5 konstruováno s menší pružností a tím i menším odskokem, který umožňuje hru na omezeném prostoru tělocvičen a sportovních hal

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matyáš Léhar, Prachatice:
Ze srovnání s stejnými produkty jako je mi Vámi nabízený vycházel na počáteční pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a zakoupil. Balení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš eshop tedy doporučuji ostatním.

Vojtěch Prejda, Všeradov:
Každému bych radil, aby se drželi záznamů v popisu . Myslím, že případná nerozumná hodnocení mohou v více případech vycházet z nesprávného používání. Tuhle zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu varoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  objednal. Používám ho už čtvrtý měsíc a celkem mu nemohu nic vytknout.

Jakub Elčkner, Dražeň:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto nákup proběhl velmi hezky a ještě jednou díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze

Veronika U: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nela K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Adam K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Emma M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt