Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1769 Kč
Naše cena: 1179 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork představují rychlou, efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestu, jak zlepšit hygienu. Díky plastovým zásobníkům dávkujete v každý okamžik vždy jen jeden ručník, tím se redukuje spotřeba i náklady na provoz a údržbu. Široká nabídka papírových ručníků zahrnuje větší ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní.Parametry:Systém: ručníky Tork systém H2Užitek: ručníky skládané Tork Interfold, 2 vrstvy, 2310 ks, 21,2 x 34 cm, čtyřikrát složený Barva: bíláMateriál: prvotřídní celulóza/TADPočet vrstev: 2Balení obsahuje: 21 x 110 ks

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Lucie Klemšová, Nevolice:
Objednala jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené okno, jinak vám vytopí místnost:) Když se podíváte kolik barvy je z jedné cyklu a co všechno jste si na lanech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Sára Tetourová, Smilovy Hory:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto nikdy neobjednala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Vanesa Juranová, Rynárec:
Přála jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem chtěla ideální restart. Když jsem na úplnou náhodou našla, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu vnímá i moje okolí.

Sabina Dobrovolná, Klášter:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Důsledně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u mnoha diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo zcela jinak. To už ve mně rostlo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích mohla podělit o můj pozitivní komentář.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze

Petra J: dobré

Daniel P: funkční výrobek

Viktorie P: děda je z dárku je nadšený

Tomáš P: je to fajné

Zuzana L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt