Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1655 Kč
Naše cena: 1103 Kč Ověřit dostupnost

Šikmá lavice umožňuje posilování břišních a zádových partií těla. Pomocí polohovatelné opěrky nohou lze nastavit lavici pro různou výšku postavy. Nastavením různé výšky lavice je možné docílit různého stupně obtížnosti - prudší sklon lavičky znamená větší obtížnost posilování. Hmotnost lavičky je 7,5 kg, rozměry 140x32x56/75 cm, nosnost 130 kg, balení je v pevném kartonu s potiskem.      

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Denis Rozlivka, Bohdalice-Pavlovice:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si dříve nikdy nepřiznal, že by mi chtěl pomoci. Moje osobnost bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe celkem trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem otestoval a poznal, že funguje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, která se mi svěřil se stejným zádrhelem.

Petr Roháč, Skorkov:
Jak zvýšit hodnotu? Vždy se lehčeji pomlouvá, než vychvaluje. A kritizuje se furt, protože mnoho výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat šmejdské zboží, které vám slouží chvíli, to je jejich strategie, abyste si museli pořídit další. Tak bohatnou. To však není styl , tady jsem spokojen. Myslím, že jsem určitě obdržel kvalitu, za jakou jsem platil. Vlastně bych si určitě dal více, v tomto případě kvalita zcela převažuje nad cenou. Kéž by to tak bylo vždy. Kladně hodnotím také rychlost dodání.

Amálie Kyprová, Horní Lhota:
Jako dáma cítím hlavně vzhled, který mě ihned oslovil a právě proto jsem dala první volbu. A vyplatilo se, protože jsem více než spokojena. Každodenní používání se dosud nijak neukázalo, zkrátka jde jasně o testovanou věc. Jestli také zvažujete koupi, rozhodně nebudete chybovat. Hezky mě oslovilo komunikaci eshopu – opravdu na úrovni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 87 hodnotících

Diskuze

Radek P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Andrea K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Aneta Š: děda je z dárku je nadšený

Lukáš S: Jsem ráda, že to mám

Marek B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt