Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 662 Kč
Naše cena: 441 Kč Ověřit dostupnost

Boxerské rukavice kožené - velikost XL , jsou vyrobené z pravé kůže. Hmotnost rukavic je 14 uncí, další označení velikosti boxerských rukavic je 14 oz. Rukavice mají stahovací pásek na suchý zip na zápěstí. Pro stanovení správné velikosti rukavic musíte změřit ruku – od konce dlaně (v přechodu na zápěstí) ke špičce prstů. Pro velikost XL by měla být ruka cca 23 – 29 cm dlouhá. Určitou roli ještě hraje šíře ruky, ale ta již není tak podstatná, toto se dá upravit stahovacím pásem, který je pružný a přizpůsobí se ruce.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kryštof Trybula, Štíhlice:
Není mnoho takových výrobků jako právě . Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době určitě není přebytek unikátního zboží v této váhové kategorii. splňuje vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o pořízení přemýšlíte. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Kristýna Chudá, Odrava:
Řeknu Vám, že k nákupům přes web jsem hodně skeptická, a proto jsem si i tento obchod nejdříve vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně milá a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento výrobek zakoupila a na dodání jsem nečekala ani tří dni. dorazil v dobrém stavu. Užívám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

František Deňo, Chraštice:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když pořizuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak prohlížel nabídky na eshopech, oslovil mně váš . Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak báječného! Příští Vánoce se na váš eshop podívám dřív, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než včera.

Matěj Fontoš, Dvůr Králové nad Labem:
S jsem zatím moc pozitivní zkušenost neměl. Ale až mě přinutil naprosto změnit stanovisko. Je totiž naprosto jiný. Nenechte se tak odradit a vážně ho co nejdříve objednejte, zapůsobí na vás stejně jako mě. Je šetrný, snadno se s ním manipuluje a navíc i skvěle vypadá. okamžitě zapadne do všech domácností.

Viktor Bogner, Hněvotín:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých obchodech není možné. A proto jsem rád, že jsem si pořídil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z pohodlí kanceláře a ani jsem se nenadál a byl mi doručen balíček, který byl zcela rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s jistotou napsat, že jsem zcela spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 82 hodnotících

Diskuze

Alena R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniel Č: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David T: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jáchym Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Andrea T: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt