Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 482 Kč
Naše cena: 321 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč s gumovými siliči (expandéry) 650 mm. Gymnastický míč s úchyty ( siliči ), je ideální pro protahovací cviky na záda. Pro zvýšení možnosti využití tohoto míče slouží gumové úchyty a tím dosáhnete protažení horní i dolní část těla. Míč je samozřejmě také ideální na správné a zdravé sezení. Je vyroben z protiskluzového materiálu a je vhodný pro všechny úrovně kondičního cvičení. Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení. Dodáváme jej pouze v modré, barvě.   Technické údaje: rozměr: 65cm doporučená výška postavy: 160 - 180 cm nosnost: 120 kg Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Oliver Snoza, Bohatice:
Asi před čtvrt měsícem jsem koupil výrobek od konkurence, který mě hodně zklamal. Téměř jsem si v té době řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale milenka mi k svátku objednala . Prý si ho chválí řada jejích kamarádek. Přemlouvala mě, ať ho také vyzkouším. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech dalších uživatelů vůbec nehledal. Pomyslel jsem si, že dám šanci a usoudím sám. Byl jsem opravdu nadšený. A když čtu recenze ostatních zákazníků, vidím jednoduše, že je nás hodně.

Sabina Polesná, Bukovice:
Tento samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila rovnou dva kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi střídavě a stále vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud fungují 100%.

Daniel Hronec, Dolní Čermná:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech nutností jako je stan,spacáky, karimatky, kempingový stoleček s křesly, oblečení, tříkolky a pod. Toto je perfektní řešení - vše zabaleno v krabici, který je po rozložení stolkem.

Lukáš Hlůže, Zvolenovice:
S jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho provedením a velmi snadnou prodejností. Velké skladové zásoby mi umožnily koupit si více souprav , abych nemusel opět za měsíc objednávat. I manželka byla spokojena a určitě se k tomuto zase vrátíme.

Filip Šílený, Jinín:
lehce se přiznám, že jsem byl, co měli na nesmysl. Pak jsem ale v hospodě slyšel kámoše, jak o něm nadšeně hovoří. Pročetl jsem si weby a můj původně pevný postoj vzal za své. I manželka mi řekla, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám neotestoval. Takže jsem koupil a hned třetí den ho doručili. Testuji ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě nezklame ani v budoucnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 91 hodnotících

Diskuze

Kryštof B: Jsem ráda, že to mám

Aneta M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kristýna F: Ideální k osmnáctinám :)

Viktor M: 110 % spokojenost

Simona L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt