Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1005 Kč
Naše cena: 670 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlná obuv z kvalitních syntetických materiálů s vodo-vzdornou úpravou, vyztužený svršek, širší tvar a polštářování kotníků pro vyšší pohodlí, syntetická podšívka, kvalitní brusle, velikost 36

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Radek Hirschfeld, Chromeč:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem hodně informoval nejen o vašem shopu, ale také o , který jsem potřeboval pořídit. Zjistil jsem perfektní reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

Viktorie Mašlová, Kostelec nad Labem:
JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TÉTO FIRMY, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM ZÁKAZNÍKŮM.

Amálie Barančicová, Jiřice u Moravských Budějovic:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho dost ocenila hlavně to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Doručovatel mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po zlých zkušenostech z jiných služeb jsem zcela spokojená jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit , který mi byl doručen, je opravdu skvělý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze

Matyáš K: funkční výrobek

Sofie T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kateřina D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt