Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1323 Kč
Naše cena: 882 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.42 Délka vnitřní boty - stélka je 270 mm Brusle jso určené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x brusle  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Oliver Goga, Útěchov:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil mnohokrát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, 100% doporučuji!

Jaroslav Kružliak, Černěves:
Jsem spokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis a rychlé dodání. Produkt jsem objednal na doporučení kamaráda a funguje na jedničku. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po delší nečinnosti spolehlivě funguje a nedělá rámus. Kamarádka oceňuje designové zpracování a jednoduché používání. Doporučuji.

Samuel Kůra, Petrov:
Obchod jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Firma nabízí: - velká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - - zájem o kupujícího - rychlé zaslání

Denis Dreiseitel, Nevřeň:
Když jsem váš poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych šetřil peníze na důležitější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva spatříla, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Alžběta K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Linda K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vít C: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta M: já jsem to prostě chtěla

Sabina T: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt