Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

Chrániče kolen a loktů velikost M   Jednotlivé chrániče kolen a loktů, vel.M, - závodní typ. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Zdeněk Klee, Kaznějov:
Rád objednávám na webu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických krámech není možné. A tak jsem rád, že jsem si pořídil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z pohodlí domova a ani jsem se nenadál a byl mi dodán balíček, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s jistotou říci, že jsem nejvíc spokojen.

Josef Bartošík, Černý Důl:
z lidského hlediska nic nechybí, je svižné, lehoučké, obratné a spolehlivé. V porovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V běžném nasazení bych se bál o výdrž dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Filip Binder, Budkov:
S jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho kvalitou a hodně lehkou prodejností. Velké skladové zásoby mi umožnily objednat si více souprav , abych nemusel zase brzy nakupovat. I žena byla spokojena a určitě se k tomuto opět vrátíme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze

Nikol K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Petr S: funkční výrobek

Tereza H: nemá chybu

Veronika D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ema M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt