Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 2607 Kč
Naše cena: 1738 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště se stříškou v barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.Technické údaje:výška výrobku: 120cmšířka výrobku: 120cmdélka výrobku: 120cmhmotnost: 14kgmateriál: borovicebarva: barevnározměr balení: 120x26x14cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Natálie Kuldová, Květinov:
Tento jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k tabletu a koupila. Po celkem krátké chvíli zazvonil pošťák a já jej můžu využívat. Jsem opravdu spokojená a budu testovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Martin Sadský, Věž:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech potřebností jako je stan,deky, karimatky, kempingový stoleček s křesly, oblečení, tříkolky a pod. Toto je perfektní řešení - vše zabaleno v kufru, který je po rozložení stolkem.

Simona Markytánová, Kynice:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé blázny. Ovšem otec mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela . Stavěla jsem se k tomu ne celkem pozitivně, ale musím říct, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze

Denisa P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petra Š: dobré

Dominika Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikol K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Radim P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt