Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ7 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 73 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Klára Golková, Hrachoviště:
mi poradila sestra jako účinný prostředek, který skvěle chutná a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu velmi lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem nic složitě hledat. Stačilo podívat na internetové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem svěží a rychlá.

Josef Lešetický, Chocomyšl:
Hezká i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí jedna krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je klasika a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu kamarádek či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). mají vydařené ilustrace, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v použití a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to měsíce cvičení. :D

Andrea Slunečková, Šubířov:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na prvním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem pouze to splňuje, stejně tak, jako tento eshop, protože jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou kvalitou rozhodně předčí podobné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

Natálie Peršínová, Milínov:
Absolutní špička mezi ! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto přípravku! Velmi jednoduché použití spolu s ostatními produkty. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se drahý, ale opak je pravdou. používám mnoho let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte řádně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování žmolků. Dobře uzavřít a uchovávat na suchém a temném místě při stejné teplotě.

Eva Světlíková, Hvězdlice:
Pokud by mi před časem kdokoliv tvrdil, že si věcičku objednám, pravděpodobně bych řekla že ne. Ale v čase, kdy se nám s mužem narodila dcera a já byla na rodičovské, fakt jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet různé nové věci. A volba padla právě na . Teď bych řekla, že jsem měla kliku. Z důvodu, že to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a nedám na ni dopustit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 71 hodnotících

Diskuze

Vanesa V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Magdaléna K: dobré

Zuzana M: nemá chybu

Adéla G: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Vanesa M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt