Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet Action - vel. 43 (délka vnitřní boty - stélka je 280 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje:   Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka, Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce   . Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kamila Prilová, Vrutice:
Do své domácnosti jsme s přítelem vybírali vhodný , který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala perfektní obchod, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Veronika Střelská, Habrůvka:
Potřebovala jsem nějakým způsobem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala vhodnou restart. Když jsem na jedinečnou náhodou našla, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i mé okolí.

Eva Rektoříková, Hradešice:
Tak tohle je úplně boží! Nevím, čím to je, ale tenhle je vážně skvělý, a hodně mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od dcery, ať jej taky zkusím, a teď najednou nevím proč jsem tolik otálela. Tohle jasně musí mít na zahradě každý, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

Karolína Šuterová, Klokočí:
počátkem jsem měla chmury, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá rád. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento stál levněji a přesto, že ho přítel pomlouval, já jsem zcela spokojená. Potom i on uznal, že tento výrobek je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho řeči, poněvadž jsem pomocí svému úsudku hodně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze

Jaroslav V: tak jsem to dostala aje to super

Alena P: Je to dostatečné?

Natálie H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jan P: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anna M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt