Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 38.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Radim Gofroj, Obruby:
Jestli vás už bolí hlava z televizních reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který výrobek naprosto bezkonkurenční, jděte na to jako já. Využijte namísto lživých reklamních tvrzení raději opravdové hodnocení lidí, kteří si produkt na vlastní kůži vyzkoušeli. Já tak můžu opravduzodpovědně potvrdit, že je tím nejlepším, co si můžete dopřát.

Jáchym Koukol, Záhoří:
Když jsem váš poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych šetřil kačky na potřebnější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva spatříla, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

Vít Krummer, Kosova Hora:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky . Nyní, po roce občasném hraní jsem si objednal zase tento . Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně perfektní. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco super.

Štěpán Sajner, Čelákovice:
Musím teda říct, že k jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Amálie Kamišová, Nižbor:
Když už na tomto webu recenzujete, já se nemůžu nepřidat. Objednala jsem si ho nejdříve náhodou. Plánovala jsem si objednat jinou věc, ale nebylo skladem, proto jsem hledala alternativní výrobek. A relativně se štěstím jsem našla tohle. No a od toho dne nepoužívám nic jiného. Tohle je zkrátka top kvalita za příjemnou cenu, blesková doprava a velmi příjemný přístup prodejce. Co víc si přát?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze

Barbora H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Štěpán R: tak jsem to dostala aje to super

Matyáš T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sára C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matouš B: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt