Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1053 Kč
Naše cena: 702 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet Princess - krasokomplet, má svršek boty vyrobený z umělé kůže potažený uvnitř boty zateplovací měkkou vložkou, která chrání nohy před prochladnutím. Ocelový, na povrchu poniklovaný nůž s břitem, lze dobře nabrousit.  Technické údaje:   Vel. 36 (délka vnitřní boty - stélka je 225 mm) Svršek boty vyrobený z umělé kůže Uvnitř boty zateplovací měkká vložka Ocelový, na povrchu poniklovaný nůž s břitem Brusle jsou určeny pro rekreační bruslení a pro výuku dětí a začínajících bruslařů Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Oliver Balihar, Snět:
bych vytkl roztomilý design. Zpracováním se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem hodně těchto produktů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak vypadá. Tím se můžu chlubit všude okolo.

Jana Jersenská, Skrbeň:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je . }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, príma cena!

Kamila Reitharová, Řícmanice:
Jsem spokojená. byl opravdu bleskově zaslán k mé plné radosti. Určitě budu doporučovat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o dobrý obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte jakýkoliv dotaz, vše vám velmi rychle a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání zboží a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

Jakub Chovaneček, Čížkrajice:
„Už jsi objednal ?“ dotazují se mě moji přátelé. Několik měsíců jsem jim říkal, že ještě nikoliv. A vlastně ani příliš nemohl přijít na to, proč bych ho otestovat měl. Otázek bylo ale čím dál více. Logicky jsem se rozhodl zkrátka pořádně otestovat. V tom momentě jsem na to přišel. je totiž opravdu boží, zrovna tak, jak o něm traduje. I já tak můžu kolegům položit otázku: „A už jsi si zakoupil ?“

David Wright, Jamné nad Orlicí:
Koupeno ze zkušenosti pro ten manuál ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude nahradí ty dřevo - hned při montáži 1 žlábek na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo úchyty středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze

Natálie L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Filip S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Viktorie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jiří C: tak jsem to dostala aje to super

Sára L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt