Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 585 Kč
Naše cena: 390 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací kotouč 5 kg s ručními úchopy se používá jako pomocný prostředek pro rozvoj síly a dynamiky. Cvičí se s ním částečně jako s kettlebell činkou případně je možné jej uchopit oběma rukama a cvičit obouruč. Pokud by si někdo chtěl koupit kotouče i pro cvičení s nakládacími činkami, průměr otvoru je 25,4 mm. Tím se ještě možnosti použití kotouče pro cvičení zvyšují. Vnější průměr kotouče je 21,5 cm. K dispozici v šedé barvě.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matyáš Tischer, Jeřmanice:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj třetí výrobek a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem starej, ale když mi to vyhovuje, pořizuji to dále a dokola. Mám strach, že bych při objednání něčeho obdobného byl nespokojený. Tento mi vyhovuje svou barvou, fungováním a designem. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu prodeje hodně proměnil.

Laura Kalousková, Zalešany:
Mám již měsíc a stále jsem nadšená

Aneta Górecká, Rašín:
Jelikož jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co může nejen , ale i eshop poskytnout. Tím myslím tedy cenu, zabalení zboží, rychlost zaslání, vzhled výrobku a zásadní je pro mne komunikace. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla maximálně uspokojena. Cena je v levná, zabalení bylo v klidu, žádné přehnané omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do dvou dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

Štěpán Bordovský, Strmilov:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil v eshopu, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to !“ Její obavy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze

Viktorie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petr R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Klára Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Viktorie J: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt