Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ13 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 90 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Oliver Tomič, Třebnouševes:
Není nic lehčího než nákup tohoto stačí několik kliknutí a do druhého dne máte doma zásilku z tady tou spokojeností. Je to perfektní věc, kterou jsem si chtěl pořídit už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě žena. Mám ho čtrnáct dní a dosud všechno v klidu a moje nadšení nevychládá. Rychlé dodání, lehké objednání, hodně užitečná věc.

Kristýna Tomková, Nekoř:
Tak tohle je úplně boží! Nevím, čím to je, ale tato je opravdu dobrý, a hodně mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky vyzkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik otálela. Tohle prostě musí mít v kanceláři každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Daniel Germek, Přestavlky:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o roztomilý s řadou dobrých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi oceňuji jeho rychlost a možností přizpůsobit si užití svým očekáváním.

Petra Troupová, Důl:
S kámoškami jsme se předevčírem bavily o nakupování, a přišla řeč i na tenhle váš . Jedna z kamarádek ho tam moc vychvalovala, tak jsem si pomyslela, že ho také otestuji, a je fakt velmi cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let žít! No, to je trochu nadsázka, ale opravdu je bezva, extra báječný a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím zakouit, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

Sabina Langšádlová, Valkeřice:
Do své domácnosti jsme s manželem vybírali vhodný , který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme dohromady, chceme nejvyšší kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala dobrý eshop, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 97 hodnotících

Diskuze

Markéta K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Anna L: nemá chybu

Tomáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Štěpán K: je to fajné

Kryštof I: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt