Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1260 Kč
Naše cena: 840 Kč Ověřit dostupnost

Květináč vyroben v kombinaci umělého ratanu + plechu - pro vnější domácí použití. Velmi pěkný design. Typické použití: k vnějšímu použití na sadbu rostlin určených k pěstování v nádobách, určené k použití na balkonech, v zahradách, zimních zahradách, na terasách a také v interiérech, např. halyTechnické údaje:výška výrobku: 21cmšířka výrobku: 60cmhloubka výrobku: 16cmmateriál: plech + umělý ratanbarva: tmavě hnědáObsah balení:1x RATAN květináč - 60x16x21cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sára Grünová, Mladý Smolivec:
mohu jasně doporučit všem svým kamarádům a rodině. Osobně jsem se přesvědčila, že celkem skvěle vypadá, ale je i hodně dobře cenově příznivý a není potřeba žádné zvláštní přípravky k tomu, abych ho chtěla ovládat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejenom mě, ale i manžela a děti. Plné spektrum chutí odpovídá každému z rodiny. Dokonce jsem byla pochválená za svou chytrost.

Zdeněk Grunza, Dlouhá Loučka:
jsem zahlédl poprvé u kamaráda na přednášce z chemie. V první chvíli jsem si uvědomil, že vypadá skvěle. Tak jsem se s kamarádem pár minut bavil. Neměl křivého slova, tudíž jsem učinil stanovisko, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si finance, koupil si ho a dneska již můžu říct, že si dotyčný nevymýšlel. Hodně kvalitní zboží a já jsem vskutku rád, že ho mám.

Richard Sidorjak, Strančice:
K mému životnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si osladil práci. Kolegové mi poradili , mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na první pohled zamlouval a je cenově dostupný, po chvilkovém váhání jsem si jej objednal. Musím říci, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

Tomáš Anderson, Sudoměř:
Tenhle jsem zprvu viděl na billboardu. Tehdy mě moc nezaujal, připadal mi příliš přechválený. Nicméně následně jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si výrovek koupili. Nedali na něj dopustit, motivovali mě, tak jsem ho taky objednal. Teď tvrdím, že reklama na tvrdila pravdu. Materiály, blesková doprava, výdrž, prostě jediným slovem boží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 97 hodnotících

Diskuze

František R: Přišlo to celkem rychle

Anna J: dobré

Amálie M: nemá chybu

Štěpán M: Celkem jsem spokojený.

Pavel Ž: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt