Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 534 Kč
Naše cena: 356 Kč Ověřit dostupnost

MICRO CREATINE MONOHYDRATE Co je Kreatin: zvyšuje fyzickou výkonost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu dusíkatá organická kyselina, jejíž hlavní spatřovanou úlohou v těle je zásobování svalových a nervových buněk energií nejvyšší koncentrace dosahuje pak přímo ve svalové tkáni Doporučené dávkování: rozmíchejte 1 čajovou lžíci cca 5g ve 200-250 ml vody užívejte 1 – 4x denně v závislosti na fyzickém výkonu Upozornění: určeno pro zvláštní výživu vhodné pro sportovce není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy uchovávejte mimo dosah dětí výrobek není určen jako náhrada pestré stravy po otevření skladujte v suchu při teplotě do 25°C není určeno jako náhrada pestré stravy nepřekračujete doporučené dávkování minimální trvanlivost: uvedena na obalu

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Andrea Rajglová, Kraborovice:
u nás ve skladu jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň zkusit. Jsem spíš nevěřící, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za zaplatila. S spokojenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si objednaly další čtyři.

Jana Humeníková, Dolní Morava:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Důsledně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako vždy budou názory spíše negativní, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo zcela jinak. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho otestovat. Neubránila jsem se a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o můj pozitivní komentář.

Pavel Fof, Hradiště:
Já jsem eshopům, inzerci a všem podobným věcem vždycky odolával. Ne že bych si výrobky nemohl dovolit, ale neměl jsem důvěru. Tudíž vás nejspíše nešokuje, že jsem si nepořídil sám, ale koupila mi ho přítelkyně k narozeninám. Po té, co jsem si ho pořádně prověřil, tvrdím, mýlil jsem se. Tohle je spolehlivý nástroj a je mi líto pouze jediné, konkrétně, že jsem si produkt nepořídil již předtím.

Vojtěch Melzer, Svébohov:
Tento jsem zakoupil prvně a můžu s láskou napsat, že jsem nejvíc spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím říct, že tento výrobek si zase objednám jen odsud. Jsem opravdu spokojený a chci všem pouze doporučit. Spolehlivost a rychlost. Báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze

Petra D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tobiáš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Josef K: Celkem jsem spokojený.

Daniela Z: nemá chybu

Johana Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt