Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Technické informace: Rekreační běžecké boty SKOL 408 Měkká vnitřní výstelka PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 44. Barvu specifikovat v poznámce Obsah balení:   1 x Boty  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Aleš Mižič, Študlov:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě chválím bezchybný servis a seriózní jednání, to se přece cení!

Filip Kulik, Louny:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost obdržení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před týdnem jsem objednával přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Viktor Rouzek, Skotnice:
Měl jsem strach z používání , které se předvedly jako liché. Díky jednoduchému manuálu jsem zvládl vše lehce a v celkové zábavě. Mohu každému klidně doporučit. Práce s byla pro mě hračkou a srandou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na mluví úplnou pravdu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze

Anna U: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sabina H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikolas A: Přišlo to celkem rychle

Dominik B: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jakub R: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt