Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 1679 Kč
Naše cena: 1119 Kč Ověřit dostupnost

Hokejové brusle ACTION GOLD, vel. 38 mají určení pro aktivní sportovce. Kvalitní ergonomický střih svršku z PA (polyamidové) tkaniny s bočním zesílením a zpevňovacím prošitím, plastová tvarovaná špička ze speciálního TST plastu dobře chrání prsty před údery pukem, podšívka z měkkého veluru, měkká výstelka s polštářováním kotníků z pěnového latexu, nůž je ze speciální tvrdé oceli - Stainless Steel.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matěj Hlavík, Bantice:
Pro upřesnění bych podotkl, že jsem spořivý člověk, občas možná až příliš. Čili než si něco zakoupím, důkladně si to prolustruji. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si důkladně vyhledal na internetu a přečetl si hodnocení. Překvapilo mě, že byly z většiny příznivé. Mírně mě to znervóznilo, avšak nakonec jsem si přesto pořídil. No a není zbytí, než k těm dobrým hodnocením přidat ještě jednu svou zkušenost. Byla to vskutku velice chytrá koupě.

Karel Chlupáček, Rakovník:
mě zaujal už v momentě, kdy jsem ho poprvé vzal do ruky. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejprve velké obavy, ale ty byly úplně neopodstatněné, jak jsem se utvrdil. Především se totiž charakterizuje opravdu přátelským ovládáním. Rychle ho vstřebají i lidé, kteří s tímto do té doby bližší kontakt neměli. Po prvním seznámení si zaručeně získá také vás.

Denisa Lábusová, Citov:
mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak dítě objevilo - se v některých pripadech daji i s kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude rozbalen s nadsenim.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze

David Š: 110 % spokojenost

Antonín C: Přišlo to celkem rychle

Magdaléna R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Klára Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt