Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá

Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá

Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá

Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 2813 Kč
Naše cena: 1875 Kč Ověřit dostupnost

- originální oboustranná bunda s kapucí - zapínání na zip - dvě vnější kapsy na boku - moderní nášivky - pohodlný střih - perfektní pro každý den Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. velikost Délka (A) Šířka hrudníku (B) Šířka ve spodní části (C) Délka rukávu od krku (D) Délka rukávu od podpaží (E) S 63 46 49 70 48 M 65 48 51 72 49 L 67 50 53 74 50 XL 69 52 55 76 51 XXL 71 54 57 78 52...

3 důvody proč prodáváme Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá

Anežka Grigová, Krásná Lípa:
Tento Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá jsem shlédla u babičky a začala jsem se o něj informovat. Na kamarádky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a objednala. Po opravdu krátké chvíli zaťukal kurýr a já jej můžu využívat. Jsem opravdu spokojená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Hana Konyariková, Nemojov:
Obdržela jsem Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu mile překvapená, že mi manžel dal milý dárek.

Alena Marťáková, Vřesina:
Nějaký čas jsem sháněla něco usnadňující život a péči o mé blízké. A přesně požadovaný je tato Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá. Ocenila jsem jeho funkce, které se dostavilyskoro ihned. Její použití je lehké a zvládne ho i hloupější osoba nebo naprostý amatér. Nepotřebovala jsem jakékoliv důležité potřeby. Všechno dopadlo naprosto hladce a okamžitě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá

Marek Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Markéta M: Je to dostatečné?

Kamila D: Tento Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michal L: Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Martin O: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská oboustranná bunda Kinna šedá/černá - šedá

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt