Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 2978 Kč
Naše cena: 1985 Kč Ověřit dostupnost

- dámská prošívaná bunda - zapínání na zip - dvě přední kapsy - kapuce bez možnosti odepnutí - na zadní straně bez ozdob Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 74 78 82 83 84 Šířka hrudníku (cm) 46 48 50 51 52 Šířka pasu (cm) 40 43 46 47 48 Šířka boků (cm) 52 54 56 58 60 Šířka v dolní části (cm) 56 59 62 64 66 Délka rukávu od ramen (cm) 62 63 64...

3 důvody proč prodáváme Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Marek Volf, Schořov:
Při porovnání s stejnými produkty jako je Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled suprově. Moc jsem proto nečekal a objednal. Zabalení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš eshop tedy doporučuji ostatním.

Nikola Pešicová, Nová Ves:
Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá mohu vřele poradit všem svým kamarádům a známým. I já jsem se přesvědčila, že celkem dobře chutná, ale je i velmi skvěle cenově příznivý a není potřeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho chtěla ovládat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i kamráda a děti. Plné spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Také jsem byla pochválená za mou chytrost.

Ondřej Malošek, Prokopov:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, takže nákup proběhl hodně hezky a ještě znova děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Michal P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Klára K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel K: Celkem jsem spokojený.

Julie R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šimon P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská podzimní/zimní bunda Xava modrá - modrá

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt