Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Recenze Vás přesvědčí, že nejlepší nabídka Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty je u nás. Prohlédněte si recenze a v diskuzi a objevte přednosti a výhodnost Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty jaké jinde nenajdete.

Běžný prodej: 539 Kč
Naše cena: 359 Kč Ověřit dostupnost

- klasická, úplá dámská sukně z eko kůže - střední délka nad kolena - výšší pás - vypasovaná přes boky - asymetrický prvek - na zadní straně zip Materiál: eko kůže Velikost S M L XL Délka sukně (cm) 67 67 70 70 Obvod v pase (cm) 66-72 74-80 80-86 84-88 Obvod přes boky (cm) 84-90 86-92 98-204 98-104 Obvod ve spodní částí (cm) 84 92 98 100

3 důvody proč prodáváme Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Tobiáš Táčner, Týnec nad Labem:
Doporučil mi ho kamarád. Prý Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou čas už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi nikde stát frontu, takže jsem si ho zakoupil přes on-line formulář a nechal si ho snadno zaslat až do kanceláře. A chci uznat, že tedy nelituji.

Jiří Gebauer, Mělnické Vtelno:
Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty a ještě jednou Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty. Skvělý výrobek, který mi výrazně zpříjemnil život. Žádná pracná instalace, žádné dlouhé hledání. Na webu jsem ho proplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale druhý den přišla SMS od kurýra a datumem a přesnou hodinou doručení. Všechno se stalo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Viktor Divoka, Rašov:
Testovaná kvalita, super značka. Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty jsem již v minulosti užíval, a proto jsem si ho objednal opět a opět mě nezklamal. Moderní design, výběr z hodně barevných variant, vzdušný a velký tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S e-shopem a dodáním také jen dobrá zkušenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Magdaléna H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aneta J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eliška P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sebastian G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Rozálie H: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Nahoru

info @ nejlepsinabidka.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt